Dlaczego warto

Wyobraź sobie sytuację, że posiadasz dom, mieszkanie, czy działkę i stajesz przed wyzwaniem sprzedaży tej nieruchomości.

Wiele osób decyduje się na skorzystanie z pomocy pośredników nieruchomości, bo to znacznie łatwiejsze, niż samodzielna sprzedaż. Jednak nie zdają sobie sprawy, jak wiele pieniędzy tracą przez takie działanie.

Wiemy, że samodzielna sprzedaż nieruchomości może wydawać się karkołomnym zadaniem. Trzeba przygotować ogłoszenie, potem dodać go do najpopularniejszych portali, na które zaglądają potencjalni inwestorzy. Pochłania to mnóstwo czasu oraz rodzi problemy, kiedy chcesz wprowadzić niewielką zmianę w ogłoszeniu — trzeba przejść ponownie przez wszystkie strony i takowej dokonać ręcznie, co rodzi kolejne frustracje.

Mając na uwadze te problemy, w Market Home sprawiliśmy, że przy pomocy kilku kliknięć jesteś w stanie ekspresowo dodać ogłoszenie nawet do 100 portali jednocześnie. Natomiast wszelkie dokonywane zmiany od razu są widoczne również w innych miejscach — bez tracenia czasu na przeskakiwanie pomiędzy nimi.

Koniec z oddawaniem ogromnych sum pośrednikom

Kiedy pośrednik nieruchomości oznajmi Ci, że prowizja dla jego biura wynosi 3% od całej kwoty transakcji, to na pierwszy rzut oka, nie wydaje się to być astronomiczna suma. Tymczasem policzmy…

Mając na sprzedaż dom o wartości 350 000 zł, przy prowizji dla biura wynoszącej 3% okazuje się, że musisz im oddać aż 10 500 zł. Tymczasem, prowizje dochodzą niekiedy nawet do 5% kwoty transakcji, a zatem zastanów się, ile stracisz pieniędzy w sytuacji, kiedy Twoja nieruchomość warta jest o kilkaset tysięcy złotych więcej?

Przyznasz, że to ogromna kwota, którą mógłbyś przeznaczyć, chociażby na luksusowe wakacje, czy remont nowego lokum. Co gorsze, biuro nieruchomości może negocjować cenę z kupujący, a to działa na Twoją niekorzyść, gdyż ich ostateczny zysk będzie znacznie wyższy, niż wyżej wymieniona kwota.

Tylko jedno kliknięcie i gotowe!

Wyobrażasz sobie np. 50 różnych stron z ogłoszeniami, na których musisz się zarejestrować, potwierdzić konto i wypełnić kilkanaście formularzy? My też nie. To zajmuje ogrom czasu, podobnie jak wszelkie późniejsze zmiany, które chciałbyś w swoich ogłoszeniach wprowadzić.

W Market Home wypełniasz formularz tylko raz, dokonujesz śmiesznie niskiej opłaty, a Twoje ogłoszenie nieruchomości trafia na kilkadziesiąt różnych portali o tematyce sprzedaży nieruchomości.

Potem pozostaje Ci już tylko wyczekiwać na pierwsze telefony od potencjalnych kupujących.

Dodaj ogłoszenie na ponad 100 portali jednocześnie i sprzedaj nieruchomość nawet w 1 miesiąc!

Nie trać pieniędzy na współpracę z pośrednikami oraz manualne dodawanie ogłoszeń na dziesiątki portali. Kliknij przycisk poniżej, aby już teraz dokonać rejestracji na Market Home, wybierz swój pakiet i zobacz, że sprzedaż nieruchomości wcale nie jest trudna!

Wykup pakiet już dziś

Dodaj ogłoszenie, aby sprzedać nieruchomość szybko i bez oddawania prowizji pośrednikom!